КВЕД 99.00.0

СВІТОВА  МІЖНАРОДНА  ЕКСТЕРИТОРІЯ

СУВЕРЕННИЙ НАРОД УКРАЇНИ

РЕСПУБЛІКА

(економічний простір рішення Конституційного Суду України від 5 жовтня 2005 року N 6-рп/2005 (справа N 1-5/2005)

 

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469

Офіс для отримання кореспонденції за адресою:

14027, м.Чернігів, вул. Станіславського, 40, тел. 3-24-47

18-01-08 від 18 січня 2008 року 

 Національна держава Україна:

 Раді Національної Безпеки та оборони України

 

Копії:                           Посольству Королівства Бельгія в Україні

Посольству Королівства Данія в Україні

Посольству Федеративної Республіки Німеччина в Україні

Посольству Грецької Республіки в Україні

Посольству Королівства Іспанія в Україні

Посольству Французької Республіки в Україні

Почесному Консульству Ірландії в Україні

Посольству Італійської Республіки в Україні

Почесному Консульству Великого Герцогства Люксембург в Україні

Посольству Королівства Нідерландів в Україні

Посольству Португальської Республіки в Україні

Посольству Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії  в Україні

Посольству Росії в Україні

Посольству Республіки Білорусь в Україні

 

Пропозиція щодо спільного виконання

Розпорядження Кабінету Міністрів України N 976-р від 08.11.2007 року

на засадах Закону України N 237/94-ВР від 10.11.1994 року

 

Розпорядженням Кабінету Міністрів України N 976-р від 08.11.2007 року схвалено Концепцію Державної цільової економічної програми модернізації ринків капіталу в Україні.

В період до 2012 року економічні правовідносини в країні Україна мають бути капіталізовані не менш як на 60-70%. В цей період цільова програма Кабінету Міністрів України передбачає здійснення комплексних заходів національної держави Україна в напрямку захисту прав інвесторів на засадах розвитку міжнародних фінансових інструментів, які контролюються міжнародними урядовими та неурядовими організаціями.

Положення Розпорядження Кабінету Міністрів України N 976-р від 08.11.2007 року в багатьох напрямках економічного розвитку національної держави Україна автентичні положенням Угоди про партнерство та співробітництво між Україною і Європейськими Співтовариствами та їх державами-членами (Угоду ратифіковано Законом України N 237/94-ВР від 10.11.1994 року).

Угодою про партнерство та співробітництво між Україною і Європейськими співтовариствами (ратифіковано Законом України N 237/94-ВР від 10.11.1994 року) передбачено започаткування партнерських економічних правовідносин між країною Україна та членами Європейського співтовариства.

За цією Угодою члени Європейського співтовариства і країна Україна досягли спільної згоди в питаннях: 

надання партнерської (на взаємовигідних умовах) технічної взаємодопомоги з метою задоволення спільних інтересів в сфері економіки, фінансів та промисловості;

підвищення ділової активності в напрямку взаємної розбудови ринкової економіки     членів Європейського співтовариства  на засадах вільного обігу капіталу;

створення взаємопривабливого інвестиційного клімату на правових засадах міжнародного права.

Процедура економічного діалогу між членами Європейського співтовариства і країною Україна в напрямку встановлення ділових фінансово-промислових контактів передбачає максимальне використання всіх дипломатичних механізмів, зокрема шляхом створення різноманітних контактних груп.

У якості суб'єктів Угоди взаємовизнано різноманітні державні та недержавні (урядові та неурядові) організації, які здійснюють економічну, фінансову та промислову діяльність за міжнародним правовим статусом, зокрема за міжнародним бенефіціарним правовим статусом. Завданням діяльності таких недержавних організацій є забезпечення цілісності і стабільності фінансових систем членів Європейського співтовариства і країни Україна.

Угода передбачає можливість створення спільних (між членами Європейського співтовариства і країною Україна) бенефіціарних економічних систем (зокрема бенефіціарних компаній, бенефіціарних корпорацій і т.і.), які адаптовані до міжнародних стандартів розвинутої ринкової економіки за світовим класифікаційним рівнем.

Співробітництво між сторонами Угоди передбачає наповнення реальним економічним змістом недержавних секторів економіки членів Європейського співтовариства і країни Україна в сферах: промисловості, науки і техніки, заохочення і захисту інвестицій, агропромисловості і сільського господарства і т.і., інтереси яких представляються титулованими особами на умовах загально-визнаних норм міжнародного Класифікатору ISIC 9900 (КВЕД 99.00.0).

В період з 28 червня 1996 року, в порядку виконання положень Конституції України, корінний народ України самозорганізував свою економіку:

в організаційно-правову форму Республіки Суверенного Народу України;

в організаційно-правову форму Государства Титульного Суверенного Народу України.

Владні урядові фінансово-економічні системи корінного народу України відображають прийняті в Європі міжнародні стандарти. Держави Європи існують при корінних народах Європи.

Виконуючи доручення Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України - утримувача правового зв'язку корінного народу України з Богом - просимо Раду Національної Безпеки та оборони України розглянути пропозиції Республіки Суверенного Народу України щодо можливості встановлення партнерських правовідносин між членами Європейського співтовариства та національною державою Україна:

на засадах Договору корінного народу Україна з національною державою Україна ТРДПАУ 553515469;

на засадах Декларації ООН про права корінних народів.

В разі схвалення Радою Національної Безпеки та оборони України Пропозицій  Республіки Суверенного Народу України щодо спільного виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України N 976-р від 08.11.2007 року на засадах Закону України N 237/94-ВР від 10.11.1994 року, просимо розглянути можливість створення при  Раді Національної Безпеки та оборони України відповідної робочої (контактної) групи фахівців, яким небайдужа справа забезпечення стабільності конституційного ладу в країні Україна.

 

З повагою,

 

 

 

Голова Муніципалітету Республіки

Суверенного Народу України -

Судар Титульного Суверенного Народу України                                   С.В.Мамонтов.

 

 

 

  • Перехід до повного переліку офіційних документів 
  •  

  • Перехід до сгрупованого переліку офіційних документів по тематиці "Государство" 
  •  

  • Перехід до сгрупованого переліку офіційних документів по тематиці "Економіка"