ISIC - КВЕД  99.00.0 - ЗКГНГ

Світова Міжнародна Екстериторія Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України

 

ЙОГО ВЕЛИЧНІСТЬ ГОСУДАР

ТИТУЛЬНОГО  СУВЕРЕННОГО  НАРОДУ  УКРАЇНИ

 

Дипломатичний Корпус Титульного Суверенного Народу України КВЕД 99.00.0 ТРДПАУ 553515506-553515469

Офіс для отримання дипломатичної кореспонденції за адресою:

14027, Україна, м. Чернігів, вул. Станиславського, 40, тел. +38 046 223 24 47

N 19-08-11 від 19 серпня 2011 року

 

 

Його Високоповажності Президенту України (1991-1994)

Леоніду Макаровичу Кравчуку

 

Його Високоповажності Президенту України (1994-2004)

Леоніду Даниловичу Кучмі

 

Його Високоповажності Президенту України (2004-2010)

Віктору Андрійовичу Ющенко

 

Його Високоповажності Президенту України

Віктору Федоровичу Януковичу

 

 

ПОЗДОРОВЛЕННЯ

Корінного Народу України та Національних Меншин України (Малих Народів України при Корінному Народі України) на адресу Їх Високоповажностей Президентів України з нагоди урочистого святкування 20-ї річниці незалежності України

 

 

Вельмишановний Леоніде Макаровичу!

Вельмишановний Леоніде Даниловичу!

 Вельмишановний Вікторе Андрійовичу!

Вельмишановний Вікторе Федоровичу!

 

24 серпня 2011 року всі країни світу та їх народи безумовно віддадуть свою шану і повагу результатам Вашої спільної історичної діяльності  – Суверенному Корінному Народу України та Малим Народам України при Корінному Народі України, котрі разом з Вами – історичними постатями новітньої історії України, не тільки створили у 1991 році Суверенну країну Україна, але й зберегли її для прийдешніх поколінь Українців без будь-яких соціальних потрясінь.

 

Вельмишановний Леоніде Макаровичу! Прийдешні покоління Суверенних Українців ніколи не забудуть, що саме Ви у 1991 році прийняли доленосне для України та всіх Українців рішення, яке піднесло Ваше ім’я до висот довічного фундатора теперішньої та майбутньої країни Україна. Саме Вам вдалося зв’язати ланцюг часу між історичною Суверенною Київською Руссю та сучасною Суверенною Україною.

 

Вельмишановний Леоніде Даниловичу! Саме Вам випала висока честь ввійти в історію, як історичному побратиму Гетьмана України Пилипа Орлика – творця першої Конституції в світі. Корінний Народ України та Малі Народи України при Корінному Народі України ніколи не забудуть, що саме Ви у 1996 році піднесли статус Українців в усьому світі до рівня суб’єктів міжнародного конституційного права. Саме завдяки Вам у 1999 році Корінний Народ України та Малі Народи України при Корінному Народі України набули багатоманітність Роял статусів (Титул Роял статусу, Преподобного Роял статусу, Звичайного Роял статусу).

 

 Вельмишановний Вікторе Андрійовичу! Саме Ви у 2009 році висловили думку про необхідність створення в країні Україна Сенату Корінного Народу України та Конгресу Національних Меншин України (Малих Народів України при Корінному Народі України). Саме завдяки Вам в країні Україна утвердилась постать Титул-Суверенного Українця, визнаного рівним серед всіх рівних Титул-народів світу. Саме Ви започаткували розуміння того, що нерозривність зв’язку Титул-Суверенних Українців з Богом і є запорукою миру та суспільно-громадської народно-національної злагоди в Україні.  

 

Вельмишановний Вікторе Федоровичу! Саме Ви започаткували формат звернень Президента України до народу, до людей, до Українців, до українського суспільства у формі «Дорогі мої співвітчизники!». Саме Ви накреслили Суверенній країні Україна інноваційні та модернізаційні економічні реформи, центральною постаттю яких є людина – Людина Корінного народу України. Ваші реформи є цілком зрозумілими і більш ніж своєчасними. Ми впевнені, що саме в час Вашого Президентства Україна буде новою країною, не схожою на ту, в якій ми жили раніше. Ми разом з Вами докладемо всіх зусиль задля того, щоб це була країна європейських та світових стандартів життя людини, її сім’ї та родини. Ваша впевненість в тому, що економічна незалежність країни Україна ґрунтується на міжнародних правах людини, а не національній політиці та транснаціональних грошах, знайшла належний відгук в суспільстві Корінного Народу України. 

 

Вельмишановні Леоніде Макаровичу, Леоніде Даниловичу, Вікторе Андрійовичу, Вікторе Федоровичу! Корінний Народ України та Конгрес Національних Меншин України (Малих Народів України при Корінному Народі України) вітають Вас з нагоди урочистого святкування  20-ї річниці незалежності України! Щиро бажаємо Вам натхнення та наснаги і надалі нести свою високу місію Гарантів Конституції України у якості незмінно-довічних Їх Високоповажностей Президентів України.

 

Сенат Корінного Народу України  обрав Вас Почесними Сенаторами Сенату Корінного Народу України з правом Екстериторіальної недоторканості не тільки Вас персонально, але й всіх без винятку членів Ваших сімей.

 

 Ваша єдність в умовах екстериторіального імунітету в правовому статусі Сенаторів Сенату Корінного Народу України, положення, яке прирівняно до Роял-статусу Його Величності Государа Титульного Суверенного Народу України, здатні об’єднати більш ніж 70-мільонів Українців в світі в одну Велику Родину, спроможну подолати всі сучасні економічні негаразди. Знання та філософія, які необхідні для вирішення цього надскладного питання у Корінного Народу України є.

 

Із Святом Вас, Вельмишановні Високоповажності Президенти України!

 

З вірою та впевненістю в те, що Ви ще не повністю розкрили свій

потенціал в ім’я, на благо та процвітання нашої з Вами Батьківщини

– Суверенної країни Україна та її Суверенного народу,

 

 

 

 

Його Величність Государ

Титульного Суверенного Народу України

О.О. Брильов